Любителі гарного життя та шику точно оцінять слот The Finer Reels Of Life від студії-розробника Microgaming. Презентація цієї гри відбулася ще у 2013 році. В ігровому автоматі є 5 барабанів і 15 комірок для символів. До особливостей апарату, що вирізняє цю гру серед інших, що пропонують слоти Україна, можна віднести наявність бонусної гри із кількома етапами. Їх основу становлять безкоштовні обертання та максимальні множники. Показник RTP ігрових автоматів на ПК або якщо завантажити казино 777 на реальні гроші з виведенням – досить високий, віддача знаходиться на рівні 96,47%.

Основний раунд гри

В ігровому автоматі на екрані присутні 5 віртуальних барабанів. Формування виграшних комбінацій відбувається 243 різними способами. Традиційні лінії в цьому випадку відсутні. Призові комбінації формуються з 3 і більше ідентичних картинок. Ставка на лінію у слоті Вишукані Барабани Життя становить від 0,01 до 0,05 доларів. Відповідно, на спін може поставити до 7,5 доларів. Максимальний коефіцієнт, який використовується для підрахунку суми виграшу, становить х1500.

Спеціальні символи

На барабанах відеослота з’являються елітні алкогольні напої (вино, шампанське, віскі), а також сигари, крупний діамант, шоколад та гральні карти номіналом від 9 до туза. Що стосується спеціальних символів, їх у грі The Finer Reels Of Life кілька:

Бонусна гра

У бонусній грі The Finer Reels of Life присутні кілька рівнів, а саме:

Автомат Більш Вишукані Барабани Життя має тестову версію, щоб кожен користувач міг перевірити заявлені характеристики безплатно. Рекомендуємо також протестувати наші інші гральні автомати на гроші, наприклад, такі, як апарат Hitman або автомат Slot-O-Pol Deluxe онлайн.

Visa
Kyivstar
MasterCard
Vodafone
Lifecell
Monobank