Обговорення пріоритетних проектних пропозицій, які можуть реалізовуватися в Україні на засадах державно-приватного партнерства – Міжнародний аеропорт "Рівне"

Обговорення пріоритетних проектних пропозицій, які можуть реалізовуватися в Україні на засадах державно-приватного партнерства

 

23 жовтня 2019 року відвідали захід Igor Serych з Dmytro Yanushevskyi в рамках підготовки до “Обговорення пріоритетних проектних пропозицій, які можуть реалізовуватися в Україні на засадах державно-приватного партнерства”. На заході було представлено біля 20 проектів, і також наш – “Створення транспортно-логістичного комплексу на базі ОКП “Міжнародний аеропорт Рівне”, який є один з пріоритетних в області. Під час виступу представили потенціал можливостей нашого аеропорту – географічне розташування, якісна злітно-посадкова смуга, відповідна інфраструктура. Також зазначались проблемні питання. Експерти з IFC (міжнародної фінансової корпорації) запропонували варіант концесії. Враховуючи вище зазначене і брак конкурентів таке підприємство може забезпечити логістику пасажирів до країн ЄС, Туреччини, Єгипту, по Україні, також вантажних перевезень.

     

 

 

Залишити відповідь

Міжнародний аеропорт "Рівне" © 2019