lorem
lorem

П'ятниця, 13 січня 2017 рік

На Василя до Єгипту

Попри складні погодні умови Рівненський аеропорт зміг успішно прийняти чартерний рейс із Єгипту.


В рівненському аеропорту робота кипить і вночі! Директор підприємства Ігор Насинюк з підлеглими з другої ночі чистив злітну смугу, щоб туристи, а їх більше двох сотень, могли як повернутися в рідне місто з відпочинку так і з комфортом відлетіти до Єгипту!


Для очищення злітної смуги використовували власну техніку, а також позичали техніку у міста. Погода була непроста, але головне те, що встигли розчистити смугу від снігу. Працювали всю ніч і впорались, - прокоментував директор.


Зазначимо, що сьогодні на борту літака, що приземлився, було 109 пасажирів. Ну а на відпочинок до того ж таки Єгипту відлетіло 105.


Створити святковий настрій перед реєстрацією на літак, завітали Колядники. Театралізоване дійство, колядки, щирі слова віншування - створили дійсно різдвяну атмосферу!
Президент НК "Верес" Олексій ХАХЛЬОВ теж користується послугами рівненського аеропорту.


З відродженого летовища летить вперше і запевняє, що приємно вражений його станом та роботою персоналу. - Це просто круто, що є можливість вилетіти на відпочинок з рідного міста, витративши на трансфер до аеропорту якихось 15 хвилин.


Це велика справа, що аеропорт відроджується і успішно працює, - зазначив Олексій Хахльов.


Серед відомих рівнян на сьогоднішньому рейсім був помічений і Мурад Гусейнов - учасник телевізійного шоу "Маленькі Гіганти", вихованець рівненської модельної агенції.


Працівники Міжнародного Аеропорту Рівне докладають всі зусилля, щоб пасажирам було комфртно, щоб ні що не завадило здійснити взліт і посадку літакам.